«گل من و تو» در شهریور ماه 1396 با هدف آگاهی بخشی در زمینه گل و گیاه و همچنین استفاده گیاهان آپارتمانی در دکوراسیون منزل شروع به فعالیت نمود که این فعالیت از اردیبهشت ماه 1397 با جدیت بیشتر ادامه پیدا کرد و سپس با کمک برخی از دوستان که در اینستاگرام دارای پیچ هایی با بازدید بالا در زمینه آشپزی و دکوراسیون بودند به فعالیت خود ادامه داد و در شهریور ماه 1397 بخش هایی به این وب سایت اضافه گشت که زمینه فعالیت آن را به سوی سبک زندگی بهتر سوق داد.

مسیر گل من و تو

تا امروز ما توجه ویژه ای به خانه و خانواده و همچنین ایجاد نشاط بیشتر در خانواده ها داشته ایم ،در این مسیر دوست داریم که تمامی خانواده ها با فراهم کردن بستر های مناسب و انگیزشی محیط خانواده را به محلی امن و پویا تبدیل کنند و با هنر خود هم سرگرمی و هم انگیزه را در خانه ایجاد کنند.

آینده گل من و تو

«گل من و تو » سعی دارد که تا تمامی نیازهای ایرانی ها را در زمینه گل و گیاه و همچنین آشپزی، دکوراسیون و ساختنی ها بالا برده و ایده های ناب و جذاب، با هزینه کم برای ساخت وسیله های جدید و شیک در منزل، پخت و پز شیرنی ها و دسرهای خانگی فراهم نماید همه این آموزش ها تا آنجایی که امکان داشته باشد در کنار ویدیو های آموزشی و یا مراحل کار به صورت عکس فراهم شده است.

بنر گل من و تو

آینده گل من و تو

چشم انداز «گل من و تو» این است که در روزهای آینده محیطی شاد و امن برای به اشتراک گذاشتن آموزش های کاربردی برای تمام ایرانی ها فراهم سازد و کسانی که قدرت آموزش بالایی دارند بتوانند ایده ها و سلیقه های خود را با سایر هموطنان خود به اشتراک گذاشته و بتوانیم در رشد و شاداب نگاه داشتن کشور عزیزمان ایران بکوشیم.

این اهداف با یاری شما و توکل بر خداوند بزرگ دست یافتنی خواهد بود، پس تیم گل من و تو را همراهی کنید و عزیزانی که ایده و یا پیشنهادی دارند می توانند در قسمت تماس با ما را راهنمایی کنند.