نقد و بررسی ریمل اسمش باکس مدل سوپر فن super fan

ریمل اسمش باکس سوپر فن super fan
ریمل اسمش باکس سوپر فن super fan

ریمل اسمش باکس سوپر فن super fan : یکی از گرانترین ریمل ها به حساب میاد و خیلی از مجله ها مثل مجله independent در تیتر آرایشی خودش نوشته که : اسمش باکس با عرضه این محصول جدید به بازار تحولی جدید ایجاد کرد . خیلی ها دوست داشتن که نقد و بررسی این ریمل رو هم قرار بدیم که در این مطلب فرصت اون رسیده که کامل بررسی کنیم و ببینیم ارزش خرید داره یا نه، پس با من همراه باشید تا این ریمل رو مورد بررسی قرار بدیم.

توضیحات شرکت سازنده

خب بهتره قبل از بررسی محصول ببینیم شرکت سازنده چه ادعایی در خصوص این رمیل کرده

یکی از مزایای بسیار بسیار مهم این ریمل سیاهی و پررنگی رنگگدانه های داخل محفظه بوده که فقط یکبار استفاده از ان کاملا مژه را مشکی ذغالی مینماید. این ریمل به هیچ وجه از روی مژه پایین نریخته و باعث چسبندگی ، خیسی و یا سنگینی مژه ها نمیشود .

ویژگی های ریمل سوپر فن super fan

– با این ریمل مژه های خود را از بن و ریشه تا انتها کاور کرده و حجم آنها را چندین برابر نمایید.

– این ریمل 12 ساعته 3 کاره که خاصیت حجم دهندگی باند کنندگی و لیفت آن منحصر به فرد است

– دارای فرچه ای بسیار حرفه ای بوده که به واسطه حرکت دورانی 360 درجه بر روی مژه زیبایی صد چندانی به چشم میدهد . فرچه بسیار پروفشنال این ریمل کاملا نرم بوده و به راحتی بر روی مژه ها حرکت میکند .

ریمل سوپر فن super fan
ریمل سوپر فن super fan

نقد و بررسی ریمل سوپر فن super fan

ریمل سوپر فن super fan خیلی خیلی مشکیه که این موضوعشو از میلانی بیشتر دوس دارم مات و براق نیست، اندازه میلانی بلند نمیکنه اما خیلی کمتر از میلانی هم نیست،مژه هامو حجم فوق العاده قشنگی میده خیلی طبیعیه حجم دادنش، یک نکته خوبش اینه که ریزش نداره مگه بعد هشت نه ساعت زیر آفتابو اینا که اونم هر ریملی ریزش خواهد داشت.

چشمامو اذیت نمیکنه نمیسوزونه و بوی خاصی نداره برسش خیلی راحت مژه های کوچیکو حجم میده و با اینکه مینی بود و حجمش 5میل بود برای من نزدیکای سه ماه کار کرد چون با یه بار درآوردن برس کاملا میشه یه چشمو ریمل پر زد.

در خصوص شتستشو هم باید بگم که راحت شسته میشه و دورچشمامو مثه پاندا سیاه نمیکنه، مثه بیو توسی تا زیر زانو رو مشکی نمیکنه در کل من خیلی دوسش داشتم.درسته قیمتش یکم بالاس ولی بنظرم یه ریمل مینی خیلی خوب بخرید سه ماه بزنید خیلی بهتر از خرید رمیل فول سایزیه که ریزش مژه بیاره و اذیتتون کنه

این ریملو داشتین؟ از اسمش باکس چیا داشتین؟

 

مطالب مرتبط :

نقد و بررسی ریمل موسیو بیگ لانکوم

نکاتی که باید در خصوص اکستنشن مژه بدانید

نقد و بررسی ریمل اینلی INLAY