بانوی منمد و زیبایی

همه چیز در مورد آرایش لب

همه چیز در مورد آرایش لب
همه چیز در مورد آرایش لب
566بازدید

خیلی از خانوما وقتی آرایش می کنن بعد از اینکه کارشون تموم میشه از آرایش لب هاشون خوششون نمیاد در واقع نمی دونند که چطور از تمام پتانسیل یک رژ لب برای زیبا تر شدن لب هاشون استفاده کنند  اگر شما هم جزو این دسته هستید حتما این متن رو بخونید تا همه چیز در مورد آرایش لب رو بدونید.

رژ لبتان را به نسبت آرایش چشم هایتان انتخاب کنید

سعی کنید همیشه متناسب با آرایش چشم رژ لب را انتخاب کنید اصولا برای آرایش چشم سنگین رژ لب تیره انتخاب کردن کار درستی نیست و چهره شما را خوب جلوه نمی دهد اگر می خواهید رژ لب تیره مثل قرمز را انتخاب کنید بقیه آرایش صورتتان را سبک با ریمیل زیاد انتخاب کنید این کل چیزی است که چشم های شما نیاز دارد.

چگونه رژ لب بزنیم؟

چگونه رژ لب بزنیم؟
چگونه رژ لب بزنیم؟

رژ لب زدن کار اصلا سختی نیست و قانون و قاعده خاصی هم ندارد فقط سعی کنید رژ لب را به صورت کامل به لب هایتان بزنید و قسمت بالایی لب هایتان را کاملا با رژ پوشش دهید.

رنگ پوست شما رنگ رژ لب را تعیین می‌کند

رنگ پوست شما رنگ رژ لب را تعیین می‌کند
رنگ پوست شما رنگ رژ لب را تعیین می‌کند

خیلی موقع ها پیش اومده  که رژ لب دوستمان خیلی جذاب و زیبا به نظر شما آمده ولی با استفاده کردن حس کرده اید روی لب‌های شما جلوه ی زیبایی پیدا نکرده است. رژ لب با رنگ پوست شما رابطه مستقیم دارد و هر لبی قرمزی خاص خودش را دارد پس رنگ رژ لب خودتان را پیدا کنید.

حتما مطالعه کنید
نقد و بررسی کره بدن شون (بادی باتر شون)

خط لب

خط لب
خط لب

اینکه خط لب را قبل از رژ و یا بعد از رژ باید استفاده کرد یک سلیقه شخصی می باشد برخی از خانم‌ها ترجیح می‌دهند ابتدا خط لب بکشند، با این استدلال که شما نمی‌توانید پس از استفاده از رژ لب، خط طبیعی لب‌هایتان را ببینید. اما برخی هم ترجیح می‌دهند پس از اینکه رژ لب زدند، خط لبشان را بکشند. از هر دو تکنیک استفاده کنید و ببینید کدام یک برای شما بهتر جواب می‌دهد.

مرتب زدن رژ لب

مرتب زدن رژ لب
مرتب زدن رژ لب

از اینکه رژ لبتان موقع زدن به دندانهایتان مالیده شود جلوگیری کنید و همیشه بعد از رژ لب به دندان هایتان نگاه کنید 🙂

و اگر رژ لب تیره ای استفاده کرده اید قبل از استفاده از لیوان لب هایتان را با زبان کمی خیس کنید تا لیوان رژی نشود.

منبع : سایت گل من و تو - کانال گل من و تو

اینستاگرام گل من و تو

ارسال پاسخ