بهداشتیفیلم آموزشیمد

ویدیو آموزشی مانیکور و لاک زدن ناخن

آموزشی مانیکور و لاک زدن ناخن
آموزشی مانیکور و لاک زدن ناخن

آموزش مانیکور و لاک زدن ناخن : یکی از جذابترین کارهایی که یک دختر و یا خانم میتونه تو خونه انجام بده طراحی ناخن هاش هست که با رنگی رنگی کردن و درآوردن مدل های مختلف روی ناخن هاش زیبایی ناخن هاش رو بیشتر میکنه و خودشم با این کار سرگرم میکنه، بدون این که شما سالن برید میتونید تو خونه با روشی خیلی ساده مانیکور و لاک زدن نانخ های خودتون رو به روشی اصولی انجام بدین پس در ادامه ویدیو آموزشی مانیکور و لاک زدن ناخن رو ببینید و در آخر هم نکات که تو ویدیو گفته نشده رو مطالعه کنید.

ویدیو آموزشی مانیکور و لاک زدن ناخن

برای این کار ابتدا یک حوله باز کنید و بعد با یک سوهان ناخن ناخن هامون رو سوهان میکشیم، بعد یک ظرف آب ولرم آماده میکنیم و توش رو با خیار و لیمو ترش حلقه حلقه شده پر میکنیم و سپس دستامون برای مدت 10 دقیقه داخل اون قرار میدیم، لیمو جرم ناخن هامون رو میگیره و خیار هم پوست دست شما رو نرم میکنه و در ادامه هم دیگه با استفاده از ابزار مانیکور پوست اضافه ناخ کنار میزنیم و … که در ویدیو مشاهده میکنید.

نکات مهم برای مانیکور و لاک زدن

به نکاتى که منویسم خوب دقت کنید چون همش تو ویدیو جا نشد که بگم:

💅🏾سوهان رو سعى کنید به یه جهت روى ناخن هاتون بکشید تا سر ناخن ها ریش ریش نشه و گیر نکنه به اینور اونور و بشکنه! با گوشه هاى سوهان تیزى گوشه هاى ناخن رو بگیرید که بازم به جایى گیر نکنه!

💅🏾تو ظرف آب به جاى لیمو و خیار خیلى چیزاى مختلفى میشه ریخت، مثل توت فرنگى، کیوى و… حتى یه سرى پودرها هست که مخصوص این کاره ولى من چیزى رو انتخاب کردم که راحت تر تو دسترس باشه!

💅🏾 وقتى دستتون رو توى آب میذارید پوستهاى اضافه اطراف ناخن نرم میشن و راحت تر کنده میشن، اگر این کار رو خشک انجام بدید ممکنه به پوست اطراف ناخن آسیب برسه! حواستون باشه به جاى پوست یه وقت خدایى نکرده گوشتتون رو نکنید!

💅🏾 بافر کشیدن روى ناخن ها هم اونا رو براق میکنه و هم باعش میشه ریش ریشاى که از سوهان کشیدن به وجود اومده از بین بره!

💅🏾 به جاى لاک میتونید فقط از یه برق ناخن ساده استفاده کنید!

💅🏾لاک رو ٢ دور روى ناخن هاتون بزنید، نه بیشتر و نه کمتر! چرا؟! چون یک دور کاور کمى داره و به نظرم قشنگى نداره! بیشتر از دو دور هم لاک روى ناخن قلمبه میشه (به قول خودم تپه میشه😁) و دیر هم خشک میشه!

نکته:

اول رو هر انگشت یک دور بزنید و بعد از اینکه ١٠ تا انگشت رو زدید دوباره از اول این کار رو انجام بدید!

💅🏾تاپ کُت مرحله نهاییه که باعث میشه لاکتون زودتر خشک بشه، حالت ژله اى پیدا کنه و براق تر بشه، دوام لاک روى ناخن رو هم بالا تر میبره!

💅🏾 واسه انجام همه این کارها مثل من یه حوله یا دستمال کاغذى پهن کنید رو یه سطح صاف، اینجورى تسلطتون بیشتر میشه و لاکتون تمیز تر در میاد تا این که دستتون رو بزارید رو پاتون لاک بزنید!

💅🏾قبل از لاک از بیس هم میتونید استفاده کنید که خیلى چیز واجبى نیست اما اگر خواستید بگیرید به نظرم بیس پروتیین بگیرید که ناخنتون رو هم تقویت کنه!

💅🏾مانیکور هم ناخن هاتون رو سالم تر نگه میداره و هم جلوه دست رو تمیز و زیباتر میکنه!

💅🏾در آخر هم انگشتاتون رو با یه روغن زیتون یا روغن آرگان ماساژ بدید!

مطلب از ملینا تاج عزیز

حتما مطالعه کنید
نقد و بررسی کرم پودر میکاپ کاور درماکول (MAKE-UP COVER)
مطالب مرتبط :

فیلم آموزش آرایش کرم قهوه ای فوق العاده

نحوه صحیح آرایش رنگی

۴ ماسک خانگی و طبیعی پروتئینه مو

ارسال پاسخ