10 مدل ترند تابستان 2021 با پارچه اقتصادی پوپلین

پارچه اقتصادی پوپلین

پارچه پوپلین با توجه به اینکه از الیاف طبیعی تولید می شود گزینه ایده آلی برای لباس های خنک تابستانه می باشد. علاوه بر این به دلیل دوام خوب امکان استفاده در یک فصل را کامل و بی دغدغه را فراهم می کند. ظرافت و لطافت در کنار کمی آهاردار بودن پوپلین، استفاده از چین سوزنی و رگه دوزی را برای تزیین لباس و همچنین دوخت مدل های اورسایز و پیراهن های بلند را تبدیل به انتخاب های فوق العاده ای می کنند. جالب اینکه پوپلین در دسته پارچه های اقتصادی قرار می گیرد و این یعنی تلفیق زیبایی و صرفه جویی.

اور سایز هایی با پارچه پوپلین

پیراهن های اور سایز که هم در استایل های خیابانی و هم در فروشگاه های آنلاین بسیار به چشم می خورند، می توانند جایگزین خوبی برای مانتو باشند. این پیراهن های آستین دار را به عنوان مانتو می توان با شلوار جین اسکینی و یا جوراب شلواری ست کرد.

ست کردن چند رنگ مختلف از باعث شیک تر شدن استایل شما و همچنین راحت تر ست کردن شلوار و شال با مانتوتان می شود.

بنر گل من و تو

دوخت چین ها و رافل های تزئینی روی پیراهن برای کسانی که به لباس های شلوغ و پرکار علاقه مندند توصیه می شود.

دوخت گلدوزی های دستی و یا ماشینی و یا استفاده از خرج کار های مختلف موجود در بازار، پیراهن اور سایز شما را مانتو جذاب و زیبایی خواهد کرد.

پارچه اقتصادی پوپلین

پیراهن های بلند با پارچه پوپلین به جای مانتو

آیتم دیگری که به عنوان مانتو می توان استفاده کرد پیراهن های کاملا بلند است. پیراهن بلند با مدل شومیز و برش ها و چین های زیاد انتخاب مناسبی به عنوان مانتو است.

پارچه اقتصادی پوپلین

رگه دوزی روی پارچه پوپلین

رگه دوزی از آن دسته تزئیناتی است که هم برای پارچه های ساده و هم طرحدار قابل اجراست. پارچه پوپلین برای دوخت رگه دوزی بسیار مناسب است و پیراهن های با رگه دوزی پهن و باریک هر دو مانتو های جذابی خواهند بود.

استفاده رگه دوزی هم در بالاتنه مانتو و هم در پایین آن انتخاب هوشمندانه ای است. اگر از رگه دوزی های زیاد در بالا تنه استفاده می کنید نگران ضخیم شدن لباس نباشید، این پارچه به خاطر سبکی و نازک بودن مناسب هر نوع رگه دوزی است.

پارچه اقتصادی پوپلین

پیراهن های کوتاه با پارچه پوپلین

پیراهن های کوتاه برای استایل روزمره بسیار مناسب است. پیراهن های آزاد کوتاه به عنوان مانتو هم با شلوار های راسته و هم با شلوار های مام استایل به خوبی ست می شوند. این آیتم هم به عنوان مانتو بسیار زیبا و کاربردی هست.

پارچه اقتصادی پوپلین

هنگام خرید پارچه پوپلین نکات زیر را به خاطر داشته باشید:

  • پارچه پوپلین و تترون ممکن است شبیه به یکدیگر به نظر برسند و شاید تشخیص این دو پارچه صرفا از طریق دیدن و لمس کردن کار دشواری باشد. بهترین روش تشخیص پوپلین سوزاندن بخش کوچکی از پارچه است. به دلیل اینکه پوپلین از پنبه به دست می آید، کاملا سوخته و خاکستری نرم از خود به جا می گذارد و دود آن بوی کاغذ سوخته می دهد.
  • ممکن است برخی از انواع پوپلین طی فرایند تکمیل در کارخانه آبرفت گیری نشده باشند. بنابراین درباره آن از فروشنده سوال کنید. اما اگر از پارچه نگار خرید می کنید. خیالتان راحت. این پوپلین در کارخانه آبرفت گیری شده.
  • پوپلین ممکن است کم و بیش چروک شود و علت آن پنبه ای بودن الیاف آن است، اما بعضی از آنها به دلیل تکنولوژی بافت خود، کمتر چروک می شوند.