طرز تهیه آرایش پاک کن خانگی راحت و کاربردی + ویدیو

طرز تهیه آرایش پاک کن خانگی
طرز تهیه آرایش پاک کن خانگی

طرز تهیه آرایش پاک کن خانگی : این روزها که استفاده از مواد آرایشی و بهداشتی در بین خانم ها رواج پیدا کرده خب برای پاک کردن اونم هم به آرایش پاک کن نیاز داریم  ما در این مطلب میخوایم طرز تهیه یک آرایش پاک کن خانگی خیلی خفن رو بهتون آموزش بدیم که امیدوارم درست کنیدو در هزینه های خودتون صرفه جویی کنید بله با درست کردن آرایش پاک کن خیلی تو هزینه هاتون صرفه جویی میشه. بریم سراغ آموزش راسی در آخر این مطلب هم ویدیو ساخت رو هم قرار دادیم.

درست کردن آرایش پاک کن

بچه ها موقعى که داشتم این آرایش پاک کن رو درست میکردم، خودم فکر نمیکردم انقدر خفن بتونه آرایش رو پاک کنه! البته نسبت به یه آرایش پاک کن خونگى! اونو به چشمتون هم میتونید بزنید اما ریمل هاى ضد آب رو سخت پاک میکنه! روغن نارگیل هم که گفتم ضد جوشه! اما حتما اصلش رو تهیه کنید! این آرایش پاک کن خیلى به صرفه اس، چون با یه بسته پد و یه روغن نارگیل و یه شامپو بچه میتونید تا مدتها آرایش پاک کن داشته باشید!

مواد لازم برای درست کردن آرایش پاک کن

یک ظرف بزرگ (گنجایش یک لیوان آب)

1 لیوان آب

3 قاشق چای خوری روغن نارگیل

3 قاشق چای خوری شامپو بچه

روغن درخت چای (اگر نمیخواهید به چشمتون بزنید پد هارو)

پد آرایش پاک کن (میتونید از دسمال کاغذی رولی هم استفاده کنید)

یک قوطی در بسته (از قوطی مربا میتونید استفاده کنید)

طرز تهیه آرایش پاک کن خانگی

لیوان آب رو درون یک ظرف بزرگ بریزید و سپس روغن نارگیلی که در فر یا روی کتری گذاشتید و آب شدت رو به مقدار 3 قاسق چای خوری به آب اضافه میکنیم و بعد شامپو بچه رو بهش اضافه میکنیم و سپس روغن درخت چای رو بهش اضافه میکنیم مخلوط رو هم میزینیم تا مواد کاملا با هم ترکیب بشن و بعد پدهای آرایش پاک کن (یا دستمال کاغدی ) که از قبل آماده کرده بودید رو درون قوطی قرار میدید و سپس مایع آماده کرده رو درونش میریزیم.

باید مواد کاملا تا بالای پدها بیاد و بعدش در قوطی رو ببنید و هر موقع نیاز شد ازش استفاده کنید.

آرایش پاک کن ساخته شده
آرایش پاک کن ساخته شده

ویدیو طرز تهیه آرایش پاک کن خانگی

قبل از اینکه ویدیو مشاهده کنید باید بگم که من سوتى دادم😂 قاشق غذا خورى و چایى خورى رو اشتباه گفتم 😄 شما نشنیده بگیرید.

 

ممنون از ملینا عزیز بابت این آموزش خوب