نقد و بررسی پرایمر مات کننده میلانی PRIME SHIELD MATTIFYING

نقد و بررسی پرایمر مات کننده میلانی
نقد و بررسی پرایمر مات کننده میلانی

نقد و بررسی پرایمر مات کننده میلانی : از برندهای خوب بازار یک محصولی رو میخوام بررسی کنم که شاید همگی اسمشو شندیه باشید، این شرکت به تولید محصولات آرایشی با کیفیت معروف هست و قیمت محصولاتش نه زیاد گرون هست نه زیاد ارزون ولی خب ببینیم اصلا این مدل از کرم پودرش PRIME SHIELD MATTIFYING + PORE-MINIMIZING FACE PRIMER ارزش خرید داره یا نه؟ من که وشکه شدم وقتی این محصول رو استفاده کردم اگر شما هم در انتها با من موافق یا مخالف بودید در بخش دیدگاه ها بنویسید.

توضیحات شرکت سازنده :

قبل از بررسی هر محصولی بهتره ببینیم شرکت سازنده چه ویژگی هایی برای اون در نظر گرفته بعد نقدش کنیم : پرایمر کِرمی و نیمه شفاف و مات کننده آرایش، محصولی ایده آل برای پوست های چرب و یا براق و مناسب برای عکاسی از صورت، مدلینگ و پرتره.زیرسازی مناسب برای دوام آرایش و صاف کردن خطوط و رفع جای جوش ها و از بین بردن هرگونه برق روی پوست قبل از آرایش صورت استفاده شود این پرایمر در دو نوع مخصوص پوست های چرب که مات کننده و از بین برنده چربی و برق روی پوست است و مخصوص پوست های خشک که براق کننده پوست هم هست.

ویژگی های محصول

مات کننده

نرم کنندگی پوست

پوشش کامل منافذ پوست

رفع محل جوش

پرایمر مات کننده میلانی
پرایمر مات کننده میلانی

بررسی پرایمر مات کننده میلانی

راستشو بخواین از برند میلانی همچین انتظاری نداشتم، چون اکثر محصولاتش خوب هستند و رضایت داشتم ولی این پرایمر اصلا منو راضی نکرد، در بخش ویژگی های این محصول نوشته پوست رو مات میکنه اما آیا واقعا اینطوره؟ برای من خیر! من بار اولی که تستش کردم انتظار داشتم سریع مات بشه، هرچی صبر کردم جذب بشه یا بقول معروف خشک بشه دیدم نه! همچنان براقه و جذبم نمیشه!

یکی دیگر از ویژگی هایی که براش گفتن بستن منافذ پوست هست که برای من به هیچ وجه اینجوری نبود، تنها کاری که میکنه اینه که پوست رو نرم میکنه و باعث میشه میکاپ بهتر روی پوست بخوابه
موندگاری آرایش رو هم برای من بالا نمیبره

اوایل فکر میکردم پرایمر من مشکل داره که مات نمیکنه ولی اینطوری نبود(هم وقتی کم میزنم ازش هم وقتی زیاد میزنم در هر دو حالت براقه) و فقط مثل یک مرطوب کننده پوست خشک عمل میکنه، راستی بافتش ژلی و بی رنگ و فاقد چربیه! با وجود اینکه آدمی نیستم که خیلی سریع از یه محصول ایراد بگیرم اما از خرید این پرایمر پشیمونم. ولی ارزش داشت حداقل تجربمو با شماها به اشتراک گذاشتم

حجم: ٢٠ میل
قیمت: ١۵٠ هزار تومن!

سایت های خارجی رو بررسی کرم و ریویوهای این پرایمر زیاد جالب نبود و بعضیا نظرشون مثل من بود پس میشه گفت نخرید.

محصولات خوب میلانی که استفاده کردم

من رژ مایع مات میلانی و ریملشو دارم عالیه.پودر فیکس و اسپری فیکس و رژگونشو هم دارم که اونا هم خوبه.کرم پودرش رو قبلا داشتم متوسط بود.شما چه محصولاتی از این برند رو تست کردین؟

مطالب مرتبط :

نقد و بررسی پرایمر فارسالی تمامی مدل ها

نقد و بررسی کرم پودر لورال مدل Infaillible

نقد و بررسی پرایمر صورت مای