بهترین نوشیدنی چربی سوز قبل از خواب

نوشیدنی چربی سوز قبل از خواب
نوشیدنی چربی سوز قبل از خواب

نوشیدنی چربی سوز قبل از خواب : اگر یک آرزو داشته‌باشید آن یک آرزو چیست؟ صلح جهان؟ ثروت؟ خوب ما نمی‌توانیم چنین چیزهایی را به شما بدهیم، ولی می‎‌توانیم چیزی به شما یاد دهیم که باورنکردنیست. کم کردن وزن هنگام خواب. این چیزی شبیه یک رویاست. حتما تعجب می‌کنید اگر بگوییم بهترین نوشیدنی چربی سوز قبل از خواب چیست؟

البته باید بدانید که برای کم کردن وزن یک سری کارهای مانند ورزش و توجه به رژیم غذایی را نیز باید مدنظر‌قراردهید. در غیر اینصورت موفق نخواهید شد. اما این نوشیدنی جادویی پر از مواد سالم است و باعث بهبود متابولیسم و سوزاندن چربی، بخصوص چربی دور شکم می‌شود. ما نگاهی به هر یک از مواد بکاررفته در آن انداخته و در مورد چگونگی عملکرد آنها بحث‌می‌کنیم.

آب بنوشید:

نوشیدن آب اولین مرحله برای کم کردن وزن است. نوشیدن آب نه تنها کمک‌می‌کند تا غذای کمتری میل‌کنید، بلکه طبق مطالعات انجام‌شده، آب مقدار کالریهای سوزانده‌شده را افزایش‌می‌دهد.

نوشیدن آب لیمو:

برخی افراد برای کم کردن وزن آب لیمو می‌نوشند، اما هیچ تفاوتی رخ نمی‌دهد. خواه ناخواه این نوشیدنی جایگزین چیزهایی مانند شکر، نوشابه، قهوه شیرین یا آب میوه می‌شود. به هر حال لیمو آب میوه‌ای طبیعی است که نفخ را کاهش‌ می‌دهد. لیمو مانند انواع مرکبات، حاوی مقدار زیادی ویتامین C است و کمک به سوزاندن چربی می‌کند.

خیار برای چربی سوزی :

خیار آب و فیبر فراوانی دارد. دو ماده‌ای که برای کم کردن وزن عالی هستند. همچنین کالری کمی دارند که باعث می‌شود در روز کالری کمی دریافت‌کنید. یک فنجان خیار فقط 16 کالری دارد.

سیر:

سیر یک ماده غذایی است که با تنظیم قندخون و کلسترول به کنترل اشتها کمک‌می‌کند. سیر همچنین هورمون استرس چاق شدن را از بین می‌برد.

عصاره آلوئه ورا:

عصاره آلوئه‌ورا به دلیل دارا بودن خاصیت ملین، افزدونی مفیدی به این نوشیدنی است. البته اضافه کردن ملین زیاد سالم نیست، امادر این مورد ما توصیه‌می‌کنیم عصاره آلوئه‌ورا به شما کمک‌می‌کند.

همیشه سعی‌کنید عرق آلوئه‌ورا بخرید، زیرا ژل آن حاوی شکر است و خاصیت ملین هم ندارد.

عصاره آلوئه ورا برای چربی سوزی
عصاره آلوئه ورا برای چربی سوزی

جعفری یا گشنیز:

هر دو این سبزیها آنتی اکسیدان، ویتامین، و مواد معدنی زیادی دارند که برای هضم مفیدند. این سبزیها از قدیم برای نفخ، سوء هاضمه، گاز معده، درد شکم،، تهوع، التهاب و استرس بکارمی‌رفتند.

نوشیدنی چربی سوز:

این نوشیدنی را شبها قبل از خواب بنوشید. ببینید در هنگام خواب چطور عمل‌می‌کند. گوارش و نیاز به انرژی زمان خواب کاهش‌می‌یابد، بنابراین افزایش متابولیسم در این زمان مفید است.

با این حال بدن هنوز در طول خواب نیاز به انرژی دارد. تمام فرایندهای خودکار مانند نفس‌کشیدن، ضربان قلب، گردش خون ادامه‌دارد. مغز شما در طول این زمان در حال سازماندهی افکار و خاطرات روز است. بنابراین دریافت کمی مواد مغذی، مانند مواد موجود در این نوشیدنی، می‌تواند به شما کمک‌کن خواب بهتری داشته‌باشید.

برای استفاده بهتر از این نوشیدنی، سی‌کنید 30 دقیقه تمرینات اروبیک انجام‌دهید. به این ترتیب بدن آماده سوزاندن چربی می‌شود.

طرز تهیه:

  • آب 1 عدد لیمو
  • 1 عدد خیار
  • 1قاشق غذاخوری سیر له شده
  • 1قاشق غذاخوری عرق آلوئه‌ورا
  • یک مشت جعفری و گشنیز
  • یک دوم لیوان آب

تمام این مواد را با هم در مخلوط‌کن بریزید و مخلوط کنید تا یکدست شوند.

این یک دستور ساده است. اگر مزه این نوشیدنی را دوست ندارید، می‌توانید برای شروع کمی عسل هم اضافه‌کنید.

ممکن است بار اول نتوانید آن را کامل بنوشید، مهم نیست. می‌توانید آن را در یخچال تا فردا صبح یا حتی عصر نگه‌دارید. بعد از ان بهتر است تازه‌اش را درست‌کنید.

بدن شما تمایلی به سوزاندن چربی ندارد. پس این نوشیدنی  چربی سوز بدون رژیم مناسب کاری از پیش نمی‌برد. برای نتیجه بهتر همچنین سعی کنید هر روز نیم ساعت ورزشهای اروبیک انجام دهید.

مطالب مرتبط :

چربی سوزی با عسل و دارچین

انار میوه چربی سوز

۱۱ دمنوش خانگی چربی سوز برای کاهش وزن