فیلم آموزشیماسک ها

ویدیو آموزش ماسک جو دوسر فوق العاده

آموزش تهیه ماسک جو دوسر
آموزش تهیه ماسک جو دوسر

آموزش تهیه ماسک جو دوسر : جونم براتون بگه که این ماسک جو دوسر با محتویات دیگه اش خیلى فایده و خیلى هم پوست رو نرم و لطیف میکنه! ضد جوشه و خود جو دوسر چربى اضافه پوست رو میگیره! اگر پوستتون به موز حساسیت داشت این ماسک رو میتونید با شیر خالى هم درست کنید یا حتى با آب! ولى مقدار جو رو بیشتر بریزید که خمیر بشه! البته خواص این ماسک برای پوست صورت شما رو هم در ادامه مطالعه کنید.

درسته جو دوسر با انواع پوست سازگاری داره ولی قبل از اینکه بزنید تست کنید تا خدایى نکرده به موادش حساسیت نداشته باشید

ویدیو آموزش تهیه ماسک جو دوسر

برای درست کردن این ماسک به جو دوسر آسیب شده نیاز داریم ولی نباید زیاد پودرش کنید، از دیگر مواد لازم برای این ماسک موز و شیر کم چرب هست خب حالا که مواد اولیه مورد نیاز رو اماده کردید یک سوم از از موز رو تیکه تیکه کنید و داخل یک ظرف بریزید و سپس با استفاده از چنگال اون رو خوب له کنید، سپس دو قاشق غذاخوری شیر و 3 قاشق غذاخوری پودر جو دوسر بهش اضافه میکنیم و سپس خوب مواد رو با هم مخلوط میکنیم.

حتما مطالعه کنید
آموزش ساخت ماسک نعنا خشک برای پوستی جوان سازی

حالا این ماسک رو روی پوستتون قرار بدین و اجازه بدین که کاملا خشک بشه و سپس با استفاده از آب ولرم اونو بشورید ، سعی کنید موقع شستشو پوست صورتتون رو ماساژ بدین.

نکات مهم ماسک جو دوسر

•البته این بدونید که ماسک ها با استفاده مداوم نتیجه خودشونو بهتر نشون میدن!
•مثلا این ماسک رو هفته اى ١ الى ٢ بار بزنید، متناسب با نیاز پوستتون!

خواص جو دوسر براى پوست:

1-آنتى اکسیدانه یعنى ضد پیریه
٢-ضد جوشه و چربى پوست رو کنترل میکنه
٣-ضد التهابه
۴-لایه بردارى میکنه
۵- پوست رو روشن و لطیف میکنه

جو دوسر حاوی 18 نوع آمینو اسید مختلفه که برای پوست لازم و ضروری هستند! اسیدهای آمینه مثل بلوک های ساختمانی در بدن هستند و نقش مهمی در بازسازی بافت های بدن دارند. علاوه بر این جو دوسر منبع خوبی از انواع ویتامین ها مثل ویتامین B، مس، روی، سلنیوم، تیامین و اسیدهای چرب امگا 3 است که همگی برای حفظ سلامت و زیبایی پوست مفید هستند.

مطالب مرتبط :

طرز تهیه ماسک خرمالو در خانه ضد چروک

طرز تهیه ماسک سیاه خانگی

طرز تهیه ماسک آبرسان و ضد خشکی

ارسال پاسخ