فیلم آموزشیماسک ها

ویدیو نحوه درست کردن ماسک تابستونی با سدر و عسل

نحوه درست کردن ماسک تابستونی با سدر و عسل : با اومدن تابستون و گرماى شدید این روزا ( که تازه جنوبیا بیشتر درگیرش هستن ) منم تصمیم گرفتم ماسکى که تابستونا درست میکردم میزاشتم و براتون ویدیوشو بگیرم . این ماسک استفادش براى هر روز آزادِ و از ویژگی های بارز اون براى آبرسانى و لطافت پوست و ریلکس شدنش عالیه

نحوه درست کردن ماسک تابستونی سدر و عسل

مواد لازم برای درست کردن این ماسک

سک قاشق چای خوری سدر

یک قاشق چای خوری سدر

ژل آلوورا

برای درست کردن ماسک هر سه مواد را در یک ظرف ریشخته و خوب مخلوط میکنیم، و سپس با استفاده از یک براش تمیز روی پوست صورتتون بزنید و به مدت 15 الی 20 دقیقه هم اجازه بدین روی پوستتون بمونه، اگر تا 20 دقیقه خشک نشد هم باید اونو با استفاده از آب ولرم بشورید.

توجه داشته باشید که : سدر و عسل نیاز به تست حساسیت داره ، حتما اول تست کنین اگه مشکلى نبود و خارش و حساسیت نداشت به همه ى پوستتون بزنید.

نکات مهم ماسک تابستونی با سدر و عسل

از ویژگی های این ماسک خنک کنندگی اون هست که فوق العاده عالی عمل میکنه و اینکه سدر میتونه به عنوان یک اسکراب عمل کنه و سعی کنید که بعد از زدن روی پوست ماساژ بدین تا عمل اسکرابی سدر عمل کنه ، البته اگه میخواید به عنوان اسکراب استفاده کنید هفته ای دو روز با ماساژ و بیقه روزها به صورت عادی استفاده کنید.

حتما مطالعه کنید
ویدیو آموزش گذاشتن مژه مصنوعی در خانه

اگه زیادتر درست کردین میتونین ۴ روز تو یخچال نگه دارید و استفاده کنین . نوشیدن آب رو فراموش نکنین که تو این گرما واقعا هم بدن هم پوستتون به آب بیشترى نیاز داره تا سالم باقى بمونه.

ویژگی های سدر برای پوست
  1. بهبود زخم های قدیمی پوست
  2. خنک کننده برای کسانی که پوستشتون در گرما اذیت میشه
  3. لایه بردار قوی
  4. نرم و شفاف کردن پوست

ویدیو از سپیدار صیفی

مطالب مرتبط :

آموزش ساخت ماسک لایه بردار قهوه

ویدیو آموزش ماسک جو دوسر فوق العاده

طرز تهیه ماسک خرمالو در خانه ضد چروک

ارسال پاسخ