آرایشیایده ناببانوی منفیلم آموزشی

ویدیو نحوه صحیح تمیز کردن اسفنج آرایشی

ویدیو نحوه صحیح تمیز کردن اسفنج آرایشی
ویدیو نحوه صحیح تمیز کردن اسفنج آرایشی

ویدیو نحوه صحیح تمیز کردن اسفنج آرایشی : آیا میدونستید که همین اسفنجا و براش هامونو اگه نشوریمو تمیز نکنیم، باعث جوش میشن؟! و میدونم خیلیاتون مثل من خودم  همیشه با این اسفنج ها درگیر هستید یعنى چهار ساعت میگرفتم زیر آب هى میچلوندم، هى باز ازش کرم پودر در میومد! اسفنجامم زود داغون میشدن! امروز میخوام راهی رو بهتون بگم که به راحتی و بدون دردسر اسفنج کرم پودرتون رو تمیز کنید. در آخر ویدیو آموزشی رو حتما ببینید.

نحوه تمیز کردن اسفنج آرایشی

شما باید اسفنج رو بزارید تو آب گرم یه نیم ساعت یه ساعت بمونه و بعد اون رو آب بکشید! ( بگى نگى تمیز میشد ولى بازم خیلى سخت)
اما این روش که الان بهتون یاد میدم رو چند وقت پیشا ویدیو خارجکیشو دیدم! گفتم اِ ، چه خوب، بذار امتحان کنم! و دیدم که ببببله! چه راحت و آسون و شیک😁✋🏽 و بدین شکل این ویدیو ساخته شد که دوستانى هم که در جریان نیستن، در جریان قرار بگیرن😊
اینجورى هم اسفنجم زودتر و راحت تر تمیز میشه و هم اینکه خراب نمیشه!

حتما مطالعه کنید
ویدیو جذاب درست کردن جلو مو فرفری

مراحل تمیز کردن اسفنج آرایشی

در اولین قدم شما به یک ظرف آب و شامپو بچه نیاز دارید و سپس شامپو بچه رو تو آب میریزیم و خوب خوب همش میزنیم و سپس اسفنجی که کثیف هست رو داخل محلولمون میندازیم و بعد اون رو به مدت یک دقیقع داخل ماکروفیو قرار میدیم و پس از یک دقیقه اون رو از داخل ماکروفیو درش میارم (توجه کنید که چون داغ هست مواظب باشید دستتون رو نسوزه) و اجازه بدین تا کمی خنک بشه و سپس زیر آب اون رو حسابی میشوریم. تا جایی بشورید و فشارش بدید که دیگه ازش کرم پودر خارج نشه.

شما با این روش به راحتی میتونید اسفنج کرم پودرتون رو بدون اینکه آسیبی بهش وارد بشه تمیز کنید.

ویدیو تمیز کردن اسفنج آرایشی

 

ارسال پاسخ