گل و گیاه آپارتمانی طبیعی در دکوراسیون منزل

گل و گیاه آپارتمانی در دکوراسیون

سلام خدمت همه دوستان و همراهان عزیز در این ممطلب قصد داریم تا تاثیر نگهداری گل و گیاه و حتی تاثیر آن بر روی دکوراسیون داخلی را مورد بررسی قرار داده و چند نمونه از تصاویر از دکوراسیون که در آنها از گل و گیاه طبیعی استفاده شده را قرار میدهیم نگهداری از گیاهان در داخل منزل نه تنها به دکوراسیون منزل رنگ، شادابی و سرزندگی می دهد بلکه با تصفیه کردن هوا، ریه های شما را از هوای تازه پر می کنند. تحقیقات دانشمندان نشان داده است که گل و گیاه آپارتمانی و خانگی اثر آرامش بخشی دارند در نتیجه استفاده از آنها را در اتاق خواب توصیه می کنند.

استفاده از مواد شیمیایی

هر موقعی که شما وسیله ی جدیدی برای خانه خود می خرید همراه با آن ماده شیمیایی جدیدی را هم وارد منزل می کنید. این مواد شیمیایی آلی فرار درصد زیادی از آلودگی هوای داخل خانه را تشکیل می دهند. حتی زمانی که شما نمی توانید بوی آنها را استشمام کنید، مواد شیمیایی فرار هوا را به مقدار کافی آلوده می کنند تا باعث تحریک دستگاه تنفسی و اغلب سردرد شما می شوند. اما وجود گل و گیاه آپارتمانی و گیاهان خانگی در منزل بعنوان یک پادزهر عمل می کند و با شکستن پیوند بین مواد شیمیایی فرار آنها را بعنوان غذا مصرف می کنند در نتیجه بسیاری از موادی که باعث آلوده شدن هوای داخل خانه می شوند از بین می روند.

توصیه می شود که در هر ۱۰ متر مربع از خانه  از دو یا سه عدد گل و گیاه خانگی ، آپارتمانی استفاده کنید تا هوا بطور کامل تصفیه شود البته می توانید این مقدار را دوبرابر هم کنید تا هوا در مدت زمان سریعتری پاکسازی شود. مکان هایی که معمولا افراد بیشتر در آن حضور دارند از اهمیت بالاتری برخوردار است مانند تلویزیون، میز کامپیوتر یا اتاق خواب. تعداد گیاهان آپارتمانی که می توانید استفاده کنید بسیار زیاد است اما از انواع مثل بامبو، پیچک، گل آفتابگردان، گیاه ذرت، سرخس و درختچه های کوچک بیشتر استفاده می شود. در زیر نمونه هایی از چیدمان گیاهان خانگی را مشاهده می کنید.

بنر گل من و تو

تزیین بالکن - گل من و تو

دکوراسیون داخلی با گل و گیاه آپارتمانی

دکوراسیون داخلی با گلدان

ایده نگهداری گل و گیاه آپارتمانی

گل و گیاه آپارتمانی طبیعی در دکوراسیون منزل

گل و گیاه آپارتمانی در منزل