آموزش ساخت اپل آیدی رایگان 2019 : چگونه Apple ID بسازیم ؟

آموزش ساخت اپل آیدی رایگان 2019 : چگونه Apple ID بسازیم ؟

آموزش ساخت اپل آیدی رایگان 2019 : چگونه Apple ID بسازیم ؟اگر می‌خواهید بدون نیاز به صرف هزینه یک اپل آیدی (Apple ID) بسازید و از آن در آیفون یا آیپدتان استفاده کنید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. در این مقاله می‌خواهیم به آموزش ساخت اپل آیدی رایگان در سال 2019 بپردازیم. پس در این مطلب با جدیدترین روش ساختن Apple ID آشنا می‌شوید. با ما همراه باشید.

اپل آیدی (Apple ID) چیست؟

پیش از اینکه در رابطه با نحوه ساختن Apple ID (اپل آیدی) صحبت کنیم، بهتر است توضیح مختصری در رابطه با ماهیت آن خدمتتان ارائه کنیم و اصلا بگوییم که اپل ایدی به چه دردی می‌خورد؟ برای اینکه بتوانید از تمام ویژگی های سیستم عامل iOS در آیفون و آیپد های اپل استفاده کنید، لازم است که یک اپل آیدی داشته باشید. اپل آیدی در واقع یک ایمیل و یک رمز عبور است که روی آیفون یا آیپد (iPad) فعال می‌شود و حکم شناسنامه دستگاه را دارد. هر فردی که از آیفون یا آیپد های اپل استفاده می‌کند به راحتی و با طی کردن چند مرحله ساده می‌تواند با ایمیل شخصی خودش یک Apple ID بسازد و با فعال کردن آن در آیفون یا آیپد خود، دستگاه را شناسنامه‌دار کند و از تمام ویژگی هایش استفاده نماید. دسترسی به محتوای اپ استور (App Store) و امکان دانلود اپلیکیشن از این مرجع، امکان استفاده از سرویس آیکلود (iCloud)، امکان استفاده از قابلیت Find My iPhone و خیلی ویژگی های دیگر فقط با در اختیار داشتن Apple ID قابل استفاده هستند.

پس اپل آیدی مثل شناسنامه آیفون (iPhone) یا آیپد عمل می‌کند و شامل یک ایمیل و پسورد می‌شود. اما برای ساخت اپل آیدی رایگان باید اطلاعات کامل یک شهروند خارجی وارد شوند و متاسفانه ایرانی ها بنا به دلایل سیاسی به طور عادی قادر به ساختن Apple ID نیستند. به همین جهت است که در بازار آزاد اپل آیدی توسط خیلی از افراد فروخته می‌شود! این موضوع در حالیست که هیچ جای دنیا کاربران برای داشتن اپل آیدی هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنند. با این حال خوشبختانه همیشه راه هایی برای دور زدن محدودیت ها وجود دارد! ساختن اپل آیدی هم از این موضوع مستثنا نیست! ما در ادامه این مطلب به شما آموزش می‌دهیم که چطور بدون نیاز به صرف هزینه یک اپل آیدی رایگان بسازید. برای موفقیت در این امر باید مراحلی که شرح می‌دهیم را دقیق و درست طی کنید تا با مشکل رو به رو نشوید. بنابراین با ما و آموزش ساخت اپل آیدی رایگان 2019 همراه باشید.

بنر گل من و تو

آموزش ساخت اپل آیدی رایگان 2019

در روشی که ما آن را برای ساختن Apple ID رایگان معرفی می‌کنیم از نرم افزار آیتیونز (iTunes) استفاده خواهد شد. بنابراین در قدم نخست باید نرم افزار مذکور را دانلود و در کامپیوتر یا لپ تاپ خود نصب کنید. خوشبختانه نصب این برنامه به سادگی قابل انجام خواهد بود. بعد از اینکه برنامه آیتیونز را نصب کردید، یک ابزار تغییر IP را در سیستم اجرا کنید تا IP کشور ایران در ادامه توسط نرم افزار آیتیونز شناسایی نشود. بهتر است ابزار تغییر آی پی (IP) خود را در حالتی تنظیم کنید که لوکیشن شما روی ایالات متحده قرار گیرد.

نکته: استفاده از ابزار تغییر IP مناسب در این مرحله از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر ابزار تغییر IP شما کیفیت خوبی نداشته باشد، در پروسه ساخت اپل آیدی با مشکل رو به رو می‌شوید.

آموزش ساخت اپل آیدی رایگان 2019 : چگونه Apple ID بسازیم ؟

بعد از اینکه مطمئن شدید آی پی شما تغییر یافته، نرم افزار آیتیونز را اجرا کنید. بر روی آیکون سه نقطه‌ای که در گوشه پنجره برنامه قرار دارد کلیک کرده و گزینه Apps را انتخاب کنید تا به اپ استور (App Store) هدایت شوید. مشاهده خواهید کرد که لیست اپلیکیشن های متعددی پیش رویتان قرار می‌گیرد. در این لیست یک برنامه رایگان را انتخاب کنید. به عنوان مثال برنامه اینستاگرام (Instagram) را جستجو و وارد صفحه دانلود آن در اپ استور شوید.

آموزش ساخت اپل آیدی رایگان 2019 : چگونه Apple ID بسازیم ؟

روی گزینه Get کلیک کنید تا دستور دریافت برنامه رایگان مورد نظر ارسال شود. مشاهده خواهید کرد که یک پنجره پاپ آپ از سوی نرم افزار آیتیونز نمایان می‌شود. محتوای این پنجره مطابق با عکس زیر است:

آموزش ساخت اپل آیدی رایگان 2019 : چگونه Apple ID بسازیم ؟

در این پنجره از شما خواسته می‌شود تا برای دریافت اپلیکیشن مورد نظر اطلاعات اپل آیدی خود را وارد کنید. در اینجاست که رسما پروسه ساخت اپل آیدی رایگان 2019 را آغاز می‌کنیم! برای انجام این کار روی گزینه Create New Apple ID کلیک کنید و کمی منتظر بمانید تا به صفحه ساخت Apple ID جدید هدایت شوید.

آموزش ساخت اپل آیدی رایگان 2019 : چگونه Apple ID بسازیم ؟

در فیلد نخست آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. در دو فیلد بعدی هم پسورد یا رمز عبوری که می‌خواهید برای Apple ID شما در نظر گرفته شود را تایپ کنید. گزینه آخر هم با توجه به IP شما به صورت خودکار انتخاب می‌شود. اگر این گزینه روی United States نبود، آن را بر روی این حالت قرار دهید. تیک گزینه‌ای که با فلش قرمز رنگ در عکس فوق نشان داده‌ایم بزنید و سپس بر روی گزینه Continue کلیک نمایید.

نکته: حتما قبل از کلیک بر روی گزین Continue از وارد کردن صحیح آدرس ایمیل خودتان اطمینان حاصل کنید. این آدرس ایمیل باید مربوط به ایمیلی باشد که در دسترس داشته باشید و بتوانید محتوای اینباکس آن را مشاهده کنید.

آموزش ساخت اپل آیدی رایگان 2019 : چگونه Apple ID بسازیم ؟

بعد از کلیک بر روی گزینه Continue به صفحه‌ای مشابه با عکس فوق هدایت خواهید شد. حالا باید اطلاعات تکمیلی خودتان را برای ساخت اپل آیدی رایگان (Apple ID) وارد کنید. در فیلد اول جنسیت خود را مشخص کنید. در فیلد دوم نام خود و در فیلد سوم نام خانوادگی خود را وارد نمایید. در بخش بعدی باید تاریخ تولدتان را وارد کنید. تاریخ تولد را به گونه‌ای انتخاب کنید که حداقل 18 سال سن برای شما لحاظ شود تا محدودیتی در استفاده از خدمات مرتبط با Apple ID نداشته باشید. در قسمت Security Information سه سوال امنیتی را انتخاب و به هر یک از آن ها پاسخ دهید. سعی کنید پاسخی برای این سوالات انتخاب کنید که بعدا به خاطرتان بماند. بعد از اینکه اطلاعات مورد نیاز را وارد کردید روی گزینه Continue کلیک نمایید.

نکته: انتخاب سوالات امنیتی و پاسخ مناسب در این مرحله از اهمیتی بالایی برخوردار است چون به شما این امکان را می‌دهد تا در صورت فراموش کردن رمز اپل ایدی خود بتوانید دوباره آن را ریکاوری کنید.

آموزش ساخت اپل آیدی رایگان 2019 : چگونه Apple ID بسازیم ؟

حالا به حساس ترین مرحله ساختن Apple ID می‌رسید. این مرحله اصلی ترین مرحله موجود است که اغلب کاربر برای عبور از آن دچار مشکل می‌شوند. در این بخش شما باید اطلاعات یک شهروند آمریکایی را وارد کنید. طبیعتا اطلاعاتی که شما در این بخش ارائه خواهید کرد جعلی هستند. برای شروع در بخش Payment Type گزینه None را انتخاب کنید. برای پر کردن هر یک از فیلدهایی که در ادامه ارائه شده‌اند جستجویی در گوگل داشته باشید و هر فیلد را منطبق با اطلاعاتی که هم شکل با اطلاعات آدرس یک شهروند آمریکایی است وارد کنید. برای مثال می‌توانید از آدرس های زیر استفاده کنید:

3604 County Rd #6, Cuba, NY, 14727

852 15th St #1, Santa Monica, CA, 90403

19 Coombs St, Rumford, RI, 02916

855 Arizona St, Slaton, TX, 79364

با یک جستجوی ساده در اینترنت لیست عظیمی از آدرس های جعلی مناسب برای استفاده در این بخش پیش رویتان قرار خواهند گرفت و می‌توانید هر یک از آن ها که تمایل دارید را در این بخش استفاده نمایید. بعد از وارد کردن اطلاعات لازم روی گزینه Continue کلیک کنید. مشاهده خواهید کرد که صفحه‌ای مشابه با عکس زیر پیش رویتان قرار می‌گیرد.

آموزش ساخت اپل آیدی رایگان 2019 : چگونه Apple ID بسازیم ؟

وارد اینباکس آدرس ایمیلی شوید که آن را به عنوان ایمیل اپل آیدی خود انتخاب کرده بودید. مشاهده خواهید کرد یک ایمیل از سمت اپل دریافت کرده‌اید که حاوی یک کد چند رقمی است. این کد را کپی و داخل فیلدی که در آخرین مرحله ساخت اپل آیدی ارائه شده وارد کنید. سپس بر روی گزینه Verify کلیک نمایید تا کد وارد شده بررسی و تایید شود. به همین سادگی می‌توانید با استفاده از نرم افزار آیتیونز (iTunes) یک Apple ID رایگان بسازید. انجام این کار از طریق سایت رسمی اپل هم امکانپذیر است اما از طریق نرم افزار آیتیونز می‌توان ساده‌تر این کار را انجام داد. به همین دلیل توصیه ما این است که شما هم برای ساختن اپل آیدی رایگان خود از این برنامه استفاده کنید.

نتیجه‌گیری

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش ساخت اپل آیدی رایگان 2019 پرداختیم. در این آموزش از نرم افزار iTunes برای ساختن Apple ID کمک گرفتیم اما ساختن این آیتم از طریق سایت رسمی شرکت اپل هم امکانپذیر خواهد بود. دقت داشته باشید که دو مرحله در پروسه‌ای که آموزش دادیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند. مرحله اول مربوط به بکارگیری یک ابزار تغییر IP مناسب برای تغییر دادن لوکیشن شما به ایالات متحده می‌شود و مرحله دوم هم مربوط به بخشی است که باید اطلاعات یک شهروند آمریکایی را وارد کنید. با انجام صحیح این دو مرحله، ساخت اپل آیدی رایگان 2019 مثل آب خوردن خواهد بود.

امیدواریم از این مطلب آموزش و اختصاصی استفاده لازم را به عمل آورده باشید.

نـــــظر شما دربارۀ این مقاله چیست ؟؟؟

با ما همراه باشید …