شیک ترین روش تزیین دیوار با دیوارکوب سفالی

شیک ترین تزیین دیوار با دیوارکوب سفالی
شیک ترین تزیین دیوار با دیوارکوب سفالی

استفاده از بشقاب دیوارکوب روی دیوارهای خانه می تواند جذابیت این فضا را دو چندان کند، اگر می خواهید چهره ی متفاوتی به فضای خانه ببخشید.

برای تزیین دیوارهای منزل می توان از دکوری های متنوع استفاده نمود، بشقاب های سفالی و چینی با طرح های مختلف یکی از این دکوری هاست که زیبایی بی نظیری به دیوارها می بخشد و فضای منزل را شیک تر و زیباتر از قبل می نماید. اگر شما نیز از جمله طرفداران بشقاب های دیواری هستید، این مطلب را از دست ندهید و با بهترین ایده ها برای تزیین دیوارهای منزل با انواع بشقاب آشنا شوید.

بشقاب های دیوارکوب شیک و زیبا برای تزیین منزل

بشقاب های دیوارکوب شیک و زیبا برای تزیین منزل
بشقاب های دیوارکوب شیک و زیبا برای تزیین منزل

بشقاب های دیواری را می توان محبوب ترین نوع دکوری دیواری دانست که در جنس ها و طرح های مختلف تهیه می شود. رایج ترین بشقاب ها، چینی یا سفالی هستند که ابعاد مختلفی دارند و با طرح و رنگ های خاص، انتخاب مناسبی برای دکوراسیون های مختلف هستند.

اگر به دنبال ایده ایی برای تزیین دیوار پذیرایی یا اتاق خواب هستید، بشقاب های سفالی می توانند انتخاب مناسبی برای شما عزیزان باشند. رنگ و طرح بشقاب ها را بر اساس دکوراسیون داخلی انتخاب نمایید و از این طریق زیبایی بیشتری به منزل خود ببخشید. برای مثال در صورتی که منزل شما دارای دکوراسیون مدرن می باشد بهتر است از بشقاب هایی با طرح های ساده و مدرن استفاده کنید تا هماهنگ لازم به وجود آید.

شما عزیزان همچنین می توانید از بشقاب های دکوری با طرح های کلاسیک استفاده نمایید و از این طریق زیبایی بخش منزل خود شوید. عکس های زیر نمونه های از زیباترین و جالب ترین بشقاب های تزیینی را نشان می دهد که از آنها می توان برای تزیین اتاق خواب، اتاق پذیرایی و حتی آشپزخانه استفاده نمود که این انتخاب به طرح و رنگ بشقاب شما بستگی دارد.

unnamed file شیک ترین روش تزیین دیوار با دیوارکوب سفالی
بشقاب دیوارکوب سفالی
Decorative Porcelain Switch Plates شیک ترین روش تزیین دیوار با دیوارکوب سفالی
بشقاب دیوارکوب سفالی
DonnaWilson Home 5034 شیک ترین روش تزیین دیوار با دیوارکوب سفالی
بشقاب دیوارکوب سفالی
SHIJUEHEZI Pratos Coloridos Material Oco Adesivos de Vinil Adesivo De Parede Moderna Decora o DIY شیک ترین روش تزیین دیوار با دیوارکوب سفالی
بشقاب دیوارکوب سفالی

نقاشی بر روی بشقاب دیوارکوب

در صورتی که قصد انجام نقاشی روی بشقاب سفالی را دارید بهتر است ابتدا بشقاب های مورد نظر را در ابعاد مناسب تهیه نموده، سپس طرح های دلخواه را روی آن پیاده کنید و بعد از رنگ آمیزی و خشک شدن رنگ ها، با استفاده از اسپری براق کننده، رنگ آنها را تثبیت نمایید. سپس برای تزیین منزل از بشقاب های زیبا و خاص خود استفاده کنید.

با ایده های جالب و دیدنی برای استفاده از بشقاب های دیواری با طرح های مختلف آشنا شدید، حال می توانید اقدام به تهیه بشقاب های مورد نظر نموده و بهترین تزیینات را داشته باشید. البته در کنار این بشقاب های می توان از دیگر وسایل دکوری یا ایده های ارزان قیمت نیز برای انجام تزیینات استفاده نمود.

در زیر نمونه چینش دیوارکوب بر روی دیوار را برای شما عزیزان آورده ایم تا بتوانید بشقاب های زیبای خود را به صورت زیبا بر روی دیوار کنار هم قرار دهید.

دیوارکوب
چیدمان دیوارکوب