نقد و بررسی رژ لب دبی deBBY

نقد و بررسی رژ لب دبی deBBY
نقد و بررسی رژ لب دبی deBBY

نقد و بررسی رژ لب دبی : خیلی تعریف این رژ لب رو شنیده بودم و طبق ادعای سازنده این برند و توضیحات محصولات میگن که یکی از رژ لبها با ماندگاری بالا هست که در این مطلب به نقد و بررسی آن می پردازیم و نتیجه استفاده خودم رو از این رژ لب قرار میدم امیدوارم که مفد باشه راستی تستش رو روی دستم هم قرار دادم میتونید ببینید.

توضیحات فرشندگان

رژلب  بادوام دبی محصولی با ماندگاری طولانی و بافتی بسیار نرم جهت ایجاد نمایی درخشان و جذاب بر روی لب ها می باشد. رژلب  بادوام دبی حاوی شی باتر بوده و از ایجاد خشکی و زبری بر روی پوست لب ها جلوگیری می نماید. این رژ تا 8 ساعت بر روی لب ها باقی مانده و بافت کرمی آن رطوبت لب ها حفظ می نماید.

ویژگی های اصلی :

– بسیار نرم

– پوشانندگی بالا

– حاوی ویتامین E

– ایجاد نمایی براق

– حاوی شی باتر

– ماندگاری طولانی تا 8 ساعت

– رنگ دانه های غنی

– پوشش دهی یکدست

– رنگ بندی متنوع

این رژ لب برای چه کسانی خوبه؟

رژلب بادوام دبی برای انواع پوست مناسب می باشد.

رژ لب دبی deBBY
رژ لب دبی deBBY

نتیجه بررسی رژ لب دبی

خوشبختانه ازش خیلى خوشم اومد، مات هست و بافت نرمى داره لب رو خشک نمیکنه، درباره ماندگاریش که خیلی تعریف میکنن باید بگم که ماندگاریش متوسط به پایینه(با غذا خوردن کامل پاک میشه) ولی در خصوص رنگش باید بگم که رنگ خیلیییى خوشگلى داره،دقیقا همونیه که همیشه میخواستم. البته من کد 01 Nude Rose  خریدم. رنگش به من که پوستم سفیده خیلى میاد ولى براى کسایى که پوستشون سبزه یا تیرست اصلا پیشنهاد نمیکنم چون ممکنه صورت رو بى حال نشون بده

تست رژ لب دبی deBBY
تست رژ لب دبی deBBY

متن بررسی رژ لب دبی از arayeshihayeman

شما هم اگه از محصولات دِبى و دبورا استفاده کردین نظرتون رو بنویسین در قسمت نظرات

مطالب مرتبط :

نقد و بررسی رژ لب گلدن رز

همه چیز در مورد آرایش لب