نقد و بررسی بی بی کرم گارنیر (گارنیه)

نقد و بررسی بی بی کرم گارنیر (گارنیه)
نقد و بررسی بی بی کرم گارنیر (گارنیه)

بررسی بی بی کرم گارنیر Garnier B B Cream : یکی از محبوب ترین کرم های که این روزها کاربرد زیادی داره بی بی کرم هست که شما میتونید در مارک ها و مدل های مختلف اونو تهیه کنید و در خصوص تفاوت و کاربرد بی بی کرم ها هم در مطلبی جداگانه تمامی نکات رو مورد بررسی قرار داده ایم که میتونید مطالعه کنید ولی در این مطلب به بررسی تخصصی بی بی کرم گارنیه می پردازیم. پس با من همراه باشید.

توضیحات شرکت سازنده

خب قبل از بررسی این کرم ببینیم شرکت سازنده چه ویژگی هایی برای این محصول بیان کرده است ، این کرم دارای فرمولاسیون حاوی مرطوب کننده میباشد که موجب میشود پوست شما برای مدت ٢۴ ساعت مرطوب بماند و از خشک شدن آن جلوگیری کند. این محصول دارای بافت سبک است که روی پوست احساس سنگینی نخواهید داشت.

ویژگی ها:
  • فاقد چربی
  • مناسب پوست های چرب و مختلط
  • مناسب پوستهای جوشدار
  • بافت سبک و یکدست
  • جذب سریع
  • مرطوب کننده و آبرسان
  • کوچک کننده ی منافذ باز پوست
  • پوشش مناسب

نتیجه بررسی بی بی کرم گارنیر (گارنیه)

این کرم براى پوست هاى مختلط تا چرب مناسبه (البته براى منى که پوستم تقریبا نرماله هم خیلى خوب بود) پوشانندگى متوسط به پایینى داره (کلا همه بی بی کرم ها نسبت به کرمپودر ها پوشش خیلى کمترى دارن)

🔸حاوى مرطوب کننده و عصاره گریپفروت هست

🔹اس پى اف ٢٠ داره و پوست رو در مقابل اشعه (UAV) محافظت میکنه

🔸گفته میشه منافذ صورت رو کوچیک میکنه ولی من خیلى احساس نکردم واقعیتش شاید روی پوست من اینجوری بود اگر شما امتحان کردید نظرات خودتون رو اعلام کنید.

🔹چربى پوست رو کنترل میکنه و تا ١٢ ساعت اثرش رو صورت میمونه(البته ١٢ ساعت خیلیه من امتحان نکردم ولی در حد ۵-۶ ساعت خوبه رو پوست)

باید به این نکته اشاره کنم که بافتش رقیقه،بنظر من بهتره با انگشت رو صورتتون پخش کنین در ضمن مات نیست،یه کوچولو برق داره پس اگر از اون دسته افراد هستید که به صورت براق علاقه نداریم کمی در خرید خودتون دقت کنید. در عکس های زیر میتویند تستش روی دستم رو ببینید.

تست بی بی کرم گارنیه
تست بی بی کرم گارنیه
بعد از پخش کرم روی دست
بعد از پخش کرم روی دست

در کل باید بگم که من خیلى ازش راضیم و تقریبا هر روزى که بیرون میرم ازش استفاده میکنم، البته چون این روزا آفتاب زیاده قبلش ضدآفتاب با اس پى اف ۵٠ هم میزنم این کرم به جز این مدلى که من دارم چنتا مدل دیگه هم داره که قیمتشون فکر کنم حدوداى ۵٠ تومنه

شما از این کرم استفاده کردین؟ نظرتون چیه در خصوصش؟

مطالب مرتبط :

نقد و بررسی بی بی کرم فارماسی

تفاوت بی بی، سی سی و دی دی کرمها

کرم ضد آفتاب رنگی یا بدون رنگ بخریم؟